Hoşgeldiniz PDF Yazdır e-Posta
1981 yılında küçük bir atölyede faaliyete başlayan AYDEMİR, bugün üretimine 1000 metrekarelik kapalı alana sahip tesisinde devam etmektedir. Üretimine pencere kanatlarında kullanılan Gömme Mandal ile başlayan AYDEMİR, Kapı Tamponları, Kapazlama Dolap Kiliti, Sandık Kilidi, Mobilya Bağlantı elemanları, Kapı ve Pencere kolları, Çekme kollar ve Ayarlı Raf Altları ile ürün yelpazesini genişletmektedir.

Hammadde girişinden itibaren sevkiyata kadar, üretimin her aşamasını bünyesinde gerçekleştiren AYDEMİR, kaliteyi daima ön planda tutmaktadır.

"KALİTE VE İSTİKRARDA ÖNCÜ" ilkesi ile ürettiği mamüllerini, MARKATESCİLİ, ENDÜSTRİYEL TASARIM TESCİLİ ve TSE belgeleri ile koruma ve garanti altına alan firma, AYDEMİR markasını, yurtiçi ve yurtdışında, hergeçen gün güçlendirmektedir.

Bugüne kadar yurtdışındaki birçok fuara katılan AYDEMİR'in ihracat yaptığı ülkeler arasında Kıbrıs, Ukrayna, Kazakistan, Bulgaristan, Romanya, Polonya, Nijerya ve Sudan bulunmaktadır. AYDEMİR, 25 yıllık tecrübesi, istikrarlı yapısı, kaliteli ürünleri ve kalifiye işgücü ile Türkiye ve dünya çapında adını duyurmaya devam edecektir.

 

Yeni Ürün

           

Turna

Boyalı Saten

Kol